Witaj w sklepie zoologicznym “Szyte na łapę”! Jesteśmy małym, ale prężnie rozwijającym się sklepem zlokalizowanym przy ulicy Ogrodowej 25 w Skierniewicach. Naszą misją jest zapewnienie Twojemu pupilowi wszystkiego, czego potrzebuje - od karmy i zabawek po akcesoria i kosmetyki. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór produktów dla psów, kotów i innych zwierząt domowych.

Nasza oferta jest starannie dobierana, aby zapewnić naszym klientom jak najlepszą jakość produktów. Współpracujemy z renomowanymi producentami karmy i akcesoriów dla zwierząt, dzięki czemu możemy zaoferować naszym klientom tylko najlepsze produkty. W naszym sklepie znajdziesz zarówno karmy suche, jak i mokre dla psów i kotów, a także przysmaki i suplementy diety.

W naszym sklepie Szyte na łapę dbamy nie tylko o potrzeby Twojego pupila, ale także o jego wygląd. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór kosmetyków dla zwierząt - od szamponów i odżywek po szczotki i grzebienie. Nasz personel chętnie doradzi Ci, jakie kosmetyki będą najlepsze dla Twojego pupila.